13-06-2024

Imieniny: Lucjana Antoniego

NADRUKI NA ODZIEŻY

Nadruki na odzieży
Nadruki na odzieży

 

Oferujemy pełnokolorowe nadruki na odzieży i materiałach tekstylnych. Wykonujemy niewielkie serie, jak i duże zlecenia w bardzo krótkim czasie. Wykonujemy również usługi na powierzonych koszulkach lub innych materiałach.

Oferowane technologie nadruku na materiały tekstylne:

 1. FLOCK
  Nadruki z folii typu flex/flock. Folie FLEX są gładkie, folie FLOCK - mechate dostępne w podstawowych kolorach. Sterowany komputerowo ploter wycina w folii odpowiednio zaprojektowany wzór.
 2. FLEX
  Wykonujemy wydruki pełnokolorowe (kolorystyka CMYK) na specjalnej folii flex do druku solventowego.

 

 

 1. Nadruk bezpośredni kolorowy - sublimacja. Sublimacja jest stosowana głównie na sztucznych materiałach typu poliester (również z domieszkami Lycry). Pozwala na niemal fotograficzne odwzorowanie motywu bez ograniczania liczby kolorów. Zastosowanie sublimacji: smycze reklamowe, torby, fartuchy, koszulki, poszewki, czepki, rękawice i łapki kuchenne, kubeczki.
 2. Sitodruk
  Sitodruk - jest to metoda druku na odzieży za pomocą sita, gwarantująca doskonałe odwzorowanie szczegółów i nasycenie kolorów. Wysokiej jakości komponenty i kilkunastoletnie doświadczenie gwarantują długie użytkowanie i trwałość. Technologią sitodruku wykonujemy nadruki na koszulkach od 50 sztuk.
 3. Haft komputerowy
  Haft komputerowy - wykonany z wysokiej jakości nici poliestrowych, gwarantuje trwałość i doskonałe odwzorowanie kolorów. Gwarantuje wysoką wytrzymałość na wysokie temperatury np. prasowanie. Możliwe jest również wykonanie haftu komputerowego w formie naszywek.
jak przygotowaćgaleria
  Dekoracje Ścienne Reklama do wynajęcia net ekran.logosc.com Obrazy na płótnie ZrobimyCiDobrze.net
  Dekoracje Ścienne Reklama do wynajęcia net ekran.logosc.com Obrazy na płótnie ZrobimyCiDobrze.net